Hotel Barbora 2 Český Krumlov

.Nově zrekonstruovaný Hotel Barbora 2 se nachází přímo v centru Českého Krumlova, cca 50 metrů od náměstí. Hotel je rozdělen do dvou historických budov ze 16. století. Depandance Hotelu Barbora je oznacovana jako Barbora II a nachází se v Široké ulici, cca 30m od hlavní budovy.


Hotel Barbora 2 v Českém Krumlově Vám nabízí ubytování v komfortně vybavených pokojích s dubovým nábytkem, koupelnou (vana nebo sprchový kout), WC, TV příjmačem s nabídkou satelitních programů, klimatizací, telefonem a internetovou přípojkou (klimatizace a telefon jsou zatím k dispozici pouze v Barboře I). Z těchto důvodu má hotel Barbora II - Deapandance pouze tři hvězdy *** ! Některé pokoje mají také výhled na panorama zámku nebo původní dřevěné, ručně vyřezávané stropy ze 16. století.


Kapacita hotelu Barbora 2 je v současné době 37 lůžek / 16 pokojů. V nabídce jsou nejen jedno-, dvou-, tří- i čtyřlůžkové pokoje v kategorii standart, ale také pokoje v kategorii de luxe jako např. dvou-, třílůžkové pokoje a suite.


Snídaně si můžete vychutnat v originálním interiéru restaurace, která vychází z elegance a tradice gotického slohu, což je také jedním z typických prvků zámku v Českém Krumlově. Mezi hlavní domény restaurace Hotelu Barbora 2 patří pískovaná fontána a stylový nábytek. V letní sezóně lze využít i zahrádku, která je umístěna přímo nad hladinou řeky Vltavy nebo letní zastřešenou terasu v 1. patře nad restaurací. Všechny restaurace, díky své poloze, nabízí nejen příjemné prostředí, ale i ojedinělý výhled na zámecké panorama a Krumlovskou věž.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-barbora2@toprague.cz
Adresa: Široká 89 Český Krumlov


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Barbora 2 Český Krumlov věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Barbora 2 Český Krumlov se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist